ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTIMIZ

HEMEN ARA !

0 (850) 466 12 08


VEYA

ÜCRETSİZ TALEP OLUŞTURUN

BİZ SİZİ ARAYALIM

* Bu site üzerinden yollamış olduğunuz formun içerdiği kişisel verileriniz, KVKK'da belirtildiği şekilde mevzuata uygun olarak kullanılmaktadır. Sitesimiz üzerinden iletişim bilgilerini bizimle paylaşan kişi veya kişiler bunu kabul etmiş sayılır.


Talebiniz alınıyor. Lütfen bekleyiniz...
Talebiniz başarıyla alınmıştır. En kısa sürede size dönüş sağlanacaktır. Teşekkür Ederiz.
İşlem başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz yada bizi 0 (850) 466 12 08 bu numaradan arayabilirsiniz. Teşekkür Ederiz.
Devlet Destekli Tamamen Ücretsiz Hizmetlerimiz

Duyu Bütünleme, Gelişim Testi, Bireysel ve Grup Eğitim, Davranış Bozukluğu, Psikoterapi, Uzay Terapisi, Aile Eğitimi ve Danışmanlığı, Otizm , Dil ve Konuşma Bozukluğu, Özel Öğrenme Güçlüğü, Disleksi, Yaygın Gelişimsel Bozukluklar, İşitme, Görme, Bedensel Engel, Fizik Tedavi, Evde Fizik Tedavi, ÇÖZGER ve RAM Raporu Danışmanlığı, Serebral Palsi, Dikkat Eksikliği, Zeka Geriliği, Ergo Terapi, Hidroterapi

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Nedir ?

Özel gereksinimli bireylerin özel durumlarını en aza indirmek için destek sağlayan kurumlardır. Bu kurumlar, özel eğitime ihtiyacı olan bireyleri tespit ederek bu bireylerin eğitimi ve gelişimi noktasında destekleyici faaliyetlerde bulunurlar. Bu kurumlarda verilen bireysel ve grup dersleri tamamen ücretsizdir.

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri
Üzgünüm, aradığınız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi bulunmamaktadır! Bilgi için 0 (850) 466 12 08 bu numaradan arayabilirsiniz. Teşekkür Ederiz.
Talebiniz alınıyor. Lütfen bekleyiniz...


Rehberlik ve Araştırma Merkezi | Özel Eğitim ve RAM Randevu

ÇAĞRI MERKEZİMİZ

0 (850) 466 12 08

REHBERLİK ARAŞTIRMA MERKEZİ, RAM RANDEVU, ÇÖZGER RAPORU, FİZİK TEDAVİ

Başlıca uzmanlık alanlarımız; Dil ve Konuşma Bozuklukları, Otizm, Down Sendromu, Cerebral Palsy, Zeka Geriliği, Gelişim Geriliği, Görme kaybı, İşitme Kaybı, Disleksi,Hidrosefali, Özel Öğrenme Güçlüğü, Fizik Tedavi