ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTIMIZ

HEMEN ARA !

0 (850) 466 12 08


VEYA

ÜCRETSİZ TALEP OLUŞTURUN

BİZ SİZİ ARAYALIM

* Bu site üzerinden yollamış olduğunuz formun içerdiği kişisel verileriniz, KVKK'da belirtildiği şekilde mevzuata uygun olarak kullanılmaktadır. Sitesimiz üzerinden iletişim bilgilerini bizimle paylaşan kişi veya kişiler bunu kabul etmiş sayılır.


Talebiniz alınıyor. Lütfen bekleyiniz...
Talebiniz başarıyla alınmıştır. En kısa sürede size dönüş sağlanacaktır. Teşekkür Ederiz.
İşlem başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz yada bizi 0 (850) 466 12 08 bu numaradan arayabilirsiniz. Teşekkür Ederiz.
Devlet Destekli Tamamen Ücretsiz Hizmetlerimiz

Duyu Bütünleme, Gelişim Testi, Bireysel ve Grup Eğitim, Davranış Bozukluğu, Psikoterapi, Uzay Terapisi, Aile Eğitimi ve Danışmanlığı, Otizm , Dil ve Konuşma Bozukluğu, Özel Öğrenme Güçlüğü, Disleksi, Yaygın Gelişimsel Bozukluklar, İşitme, Görme, Bedensel Engel, Fizik Tedavi, Evde Fizik Tedavi, ÇÖZGER ve RAM Raporu Danışmanlığı, Serebral Palsi, Dikkat Eksikliği, Zeka Geriliği, Ergo Terapi, Hidroterapi

Rehberlik ve Araştırma Merkezi Nedir ?

Eğitim-öğretim kurumlarının daha verimli ve doğru işleyebilmesi için araştırmalar yapan, aynı zamanda normal eğitim-öğretim programlarına adaptasyon sorunu yaşayan bireylerin tespit edilip gerekli testlerin yapılmasına olanak sağlayan ve bu testler sonucunda gerekli yönlendirmeleri yapan, devlete bağlı kurumlardır. RAM sanıldığı gibi sadece engelli bireylerin takibini yapmaz , sağlıklı bireylere yönelik danışma ve rehberlik hizmetlerinin sunulduğu Rehberlik ve Psikolojik Danışma Birim, ve özel eğitime veya eğitim desteğine ihtiyaç duyan bireylerin takibinin yapıldığı Özel Eğitim Hizmetleri olmak üzere iki ana bölümden oluşur.

Rehberlik ve Araştırma Merkezleri
Üzgünüm, aradığınız Rehberlik ve Araştırma Merkezi bulunmamaktadır! Bilgi için 0 (850) 466 12 08 bu numaradan arayabilirsiniz. Teşekkür Ederiz.
Talebiniz alınıyor. Lütfen bekleyiniz...
Rehberlik ve Araştırma Merkezi | Özel Eğitim ve RAM Randevu

ÇAĞRI MERKEZİMİZ

0 (850) 466 12 08

REHBERLİK ARAŞTIRMA MERKEZİ, RAM RANDEVU, ÇÖZGER RAPORU, FİZİK TEDAVİ

Başlıca uzmanlık alanlarımız; Dil ve Konuşma Bozuklukları, Otizm, Down Sendromu, Cerebral Palsy, Zeka Geriliği, Gelişim Geriliği, Görme kaybı, İşitme Kaybı, Disleksi,Hidrosefali, Özel Öğrenme Güçlüğü, Fizik Tedavi